انتشار: May 2017
بروزرسانی: Jun 2021
Logo

آموزش توسعه هوش عاطفی شما

توسعه هوش عاطفی شما
مدرس Gemma Leigh Roberts
انتشار 2017/05/23
به‌روز‌رسانی 2021/06/14
مدت زمان 1h
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش توسعه هوش عاطفی شما

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Developing Your Emotional Intelligence در 5 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

با توسعه مهارت هایی که شما را به یک دارایی ارزشمند برای تیم و سازمان خود تبدیل می کند، به عنوان یک مشارکت کننده فردی رهبری کنید.

آموزش توسعه هوش عاطفی شما ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های خود را به عنوان یک مشارکت کننده فردی ارتقا دهید ، است.

با توسعه مهارت هایی که شما را به یک دارایی ارزشمند برای تیم و سازمان خود تبدیل می کند، به عنوان یک مشارکت کننده فردی رهبری کنید.

آموزش توسعه هوش عاطفی شما ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری تبدیل به یک عملکرد بالا ، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 8 ساعت

در مواجهه با تغییر و عدم اطمینان، یاد بگیرید که چگونه انعطاف پذیری خود را تقویت کنید و چابکی ذهنی خود را پرورش دهید. انعطاف پذیری و قدرت به شما کمک می کند تا با تغییرات کنار بیایید و تغییرات سازنده ای در تفکر و پشتکار ایجاد کنید.

آموزش توسعه هوش عاطفی شما ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری توسعه تاب آوری و سخاوت ، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 4 ساعت

درک سازمان شما به معنای درک سیاست اداری است. بیاموزید که چگونه سیاست های درون اداری را مدیریت کنید و انتخاب های هوشمندانه ای داشته باشید.

آموزش توسعه هوش عاطفی شما ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های سیاسی خود در دفتر کار را بهبود بخشید ، است.

هر مدیر استخدامی در یک کارمند به دنبال چه چیزی است؟ با کسب مهارت‌های نرم ضروری - توانایی‌هایی که به افراد کمک می‌کند به طور مؤثر با دیگران تعامل داشته باشند - که کارفرمایان برای آنها بیشتر ارزش قائل هستند، از اصول ارتباطی و یک بازیکن تیمی گرفته تا ارتقای مهارت‌های تفکر انتقادی، خود را از گروه جدا کنید.

آموزش توسعه هوش عاطفی شما ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های نرم حرفه ای مورد تقاضا ، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 9 ساعت
نوع محتواها
16 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد