انتشار: May 2018
بروزرسانی: Jul 2022
مبانی مذاکره
مدرس Lisa Gates
انتشار 2018/05/08
به‌روز‌رسانی 2022/07/11
مدت زمان 1h 5m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مبانی مذاکره

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Negotiation Foundations در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

در این مسیر یادگیری، می توانید تمام مهارت های جمع آوری، مستندسازی و تجزیه و تحلیل نیازها و الزامات کسب و کار را بیاموزید و به یک تحلیلگر موفق کسب و کار تبدیل شوید.

آموزش مبانی مذاکره ، ایستگاه شماره 20 در مسیر یادگیری یک تحلیلگر کسب و کار شوید ، است.

Card image
شامل 17 دوره آموزشی به مدت 23 ساعت

اکنون که به مدیریت پروژه تسلط دارید، برای چالش بعدی آماده هستید: مدیریت برنامه. از رهبری گرفته تا کسب و کار استراتژیک و مهارت های متقابل، این مسیر یادگیری می تواند به شما کمک کند مهارت های تبدیل شدن به یک مدیر برنامه استثنایی را به دست آورید.

آموزش مبانی مذاکره ، ایستگاه شماره 10 در مسیر یادگیری مدیر برنامه شوید ، است.

Card image
شامل 19 دوره آموزشی به مدت 20 ساعت

زنانی که آرزوی نقش های رهبری را دارند در شرکت های امروزی با چالش های منحصر به فردی روبرو هستند. آنها برای فرصت‌های کلیدی از دست می‌روند، کمتر از همکاران مردشان دستمزد می‌گیرند و از شبکه‌های مهم کنار گذاشته می‌شوند. در این مسیر، مهارت ها و استراتژی های ضروری برای موفقیت به عنوان یک رهبر در نیروی کار را بیاموزید.

آموزش مبانی مذاکره ، ایستگاه شماره 10 در مسیر یادگیری زنان در رهبری ، است.

Card image
شامل 13 دوره آموزشی به مدت 11 ساعت
نوع محتواها
19 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی (ترجمه ماشین) و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد