انتشار: Dec 2019
Logo

آموزش خدمات رسانی به مشتریان با استفاده از رسانه های اجتماعی

مدرس Leslie O'Flahavan
انتشار 2019/12/11
مدت زمان 54m 41s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش خدمات رسانی به مشتریان با استفاده از رسانه های اجتماعی

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Serving Customers Using Social Media در 4 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص پشتیبانی مشتری و ارائه خدمات به مشتریان برجسته را کشف کنید، از جمله ایجاد رابطه و برقراری ارتباط موثر با مشتریان، ارائه کمک مناسب در زمان های مناسب، کاهش تنش در موقعیت های شدید و ایجاد ارزش برای مشتری. این مسیر یادگیری برای حمایت از نامزدهای متقاضی نقش مشاور پشتیبانی مشتری در آمریکای شمالی در لینکدین ایجاد شده است.

آموزش خدمات رسانی به مشتریان با استفاده از رسانه های اجتماعی ، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری یک متخصص پشتیبانی مشتری شوید ، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 7 ساعت

نحوه ارائه خدمات عالی به مشتریان و ایجاد احساس شنیده شدن در مشتریان را کشف کنید. ایجاد و حفظ روابط عالی، حتی زمانی که مشتریان مورد سوء استفاده یا سرکشی قرار می گیرند. مهارت‌هایی را بیاموزید تا به نیازهای مشتری گوش دهید، با کسانی که به آنها کمک می‌کنید ارتباط برقرار کنید و مشتریان چالش‌برانگیز را به متحدان واقعی تبدیل کنید.

آموزش خدمات رسانی به مشتریان با استفاده از رسانه های اجتماعی ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در خدمات مشتری ایجاد کنید ، است.

با ایجاد ذهنیت خدماتی و در عین حال مدیریت انتظارات و مشکلات مشتری، تمرکز مشتری را حفظ کنید. با گوش دادن به نگرانی های مشتری خود، مهارت های ایجاد روابط را بیاموزید. دیدگاه خود را از خدمات مشتری به سمت ایجاد یک تجربه مثبت برای مشتری گسترش دهید.

آموزش خدمات رسانی به مشتریان با استفاده از رسانه های اجتماعی ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری مهارت های خدمات مشتری خود را توسعه دهید ، است.

خدمات عالی به مشتریان شامل ایجاد احساس شنیده شدن در مشتریان، توسعه و حفظ روابط، گوش دادن و ایجاد رابطه است. چه در حال شروع حرفه ای در زمینه خدمات مشتری باشید یا به دنبال بهبود مهارت های خود باشید، این دوره ها می توانند به شما کمک کنند. وارد شوید، امتحان نهایی را قبول کنید و گواهینامه خود را دریافت کنید.

آموزش خدمات رسانی به مشتریان با استفاده از رسانه های اجتماعی ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری گواهینامه حرفه ای خدمات مشتری Zendesk ، است.