انتشار: Jun 2018
بروزرسانی: Nov 2020
Logo

آموزش مبانی ارتباطی

مبانی ارتباطی
مدرس Tatiana Kolovou
انتشار 2018/06/19
به‌روز‌رسانی 2020/11/05
مدت زمان 1h 17m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مبانی ارتباطی

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Communication Foundations در 7 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

متخصصان میز کمک فناوری اطلاعات به دانش فنی و مهارت های قوی در خدمات مشتری نیاز دارند تا بتوانند با موفقیت مشکلات را حل کنند. نحوه انجام مدیریت و نگهداری سیستم را بهبود بخشید و در عین حال مهارت های خود را در ارتباطات، مدیریت زمان، حل تعارض و کار تیمی نیز افزایش دهید.

آموزش مبانی ارتباطی ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری مهارت های خود را به عنوان یک متخصص میز راهنمایی فناوری اطلاعات ارتقا دهید ، است.

در این مسیر یادگیری، می توانید تمام مهارت های جمع آوری، مستندسازی و تجزیه و تحلیل نیازها و الزامات کسب و کار را بیاموزید و به یک تحلیلگر موفق کسب و کار تبدیل شوید.

آموزش مبانی ارتباطی ، ایستگاه شماره 17 در مسیر یادگیری یک تحلیلگر کسب و کار شوید ، است.

Card image
شامل 17 دوره آموزشی به مدت 23 ساعت

در دهه گذشته، حرفه برنامه ریزی و تحلیل مالی به طور چشمگیری رشد کرده است. مهارت های لازم برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل و ارائه داده های مالی را بیاموزید تا بتوانید یک تحلیلگر برنامه ریزی مالی شرکت شوید و شروع به کار برای تبدیل شدن به یک شریک استراتژیک شرکت کنید.

آموزش مبانی ارتباطی ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری یک تحلیلگر برنامه ریزی مالی شرکت شوید ، است.

متخصصان اداری سازمان ها را به خوبی اداره می کنند. مهارت‌های لازم برای پیشرفت در این شغل پرسرعت، از ارتباطات مؤثر و آداب کسب‌وکار گرفته تا مهارت‌های فن‌آوری ضروری که برای همه متخصصان اداری ضروری است، تسلط داشته باشید.

آموزش مبانی ارتباطی ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری یک حرفه ای اداری شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 15 ساعت

کار خود را در مدیریت پروژه به عنوان هماهنگ کننده پروژه شروع کنید. از اصول مدیریت پروژه گرفته تا ارتباطات و رهبری جلسات، یاد خواهید گرفت که چگونه وظایف و تیم‌های پروژه را به کارآمدترین راه‌ها در مسیر خود نگه دارید.

آموزش مبانی ارتباطی ، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری یک هماهنگ کننده پروژه شوید ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 11 ساعت

بیاموزید که چگونه به وضوح اطلاعات و ایده ها را به شیوه ای جذاب منتقل کنید. چگونگی ایجاد اعتماد، برقراری ارتباط موثر و شنیده شدن در تمام بخش‌های سازمان خود را بررسی کنید. مهارت ها و استراتژی های مهم ارتباط بین فردی را برای برانگیختن کنجکاوی، توجه، اعتماد و احترام بیاموزید.

آموزش مبانی ارتباطی ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های ارتباطی و نفوذ بین فردی خود را توسعه دهید ، است.

هر مدیر استخدامی در یک کارمند به دنبال چه چیزی است؟ با کسب مهارت‌های نرم ضروری - توانایی‌هایی که به افراد کمک می‌کند به طور مؤثر با دیگران تعامل داشته باشند - که کارفرمایان برای آنها بیشتر ارزش قائل هستند، از اصول ارتباطی و یک بازیکن تیمی گرفته تا ارتقای مهارت‌های تفکر انتقادی، خود را از گروه جدا کنید.

آموزش مبانی ارتباطی ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری مهارت های نرم حرفه ای مورد تقاضا ، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 9 ساعت
نوع محتواها
26 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی (ترجمه ماشین) و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد