انتشار: Mar 2015
بروزرسانی: Dec 2019
Logo

آموزش گوش دادن موثر

گوش دادن موثر
مدرس Tatiana Kolovou
انتشار 2015/03/08
به‌روز‌رسانی 2019/12/16
مدت زمان 1h 4m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش گوش دادن موثر

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Effective Listening در 8 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

هرگز زمان بهتری برای کشف شغلی به عنوان متخصص برون سپاری وجود نداشته است. صنعت برون سپاری با هزاران شغل که تقاضای بالایی دارند به سرعت در حال رشد است. شالوده و مهارت های مستحکمی را بسازید تا به عنوان یک متخصص برون سپاری به زمین برسید.

آموزش گوش دادن موثر ، ایستگاه شماره 11 در مسیر یادگیری یک متخصص برون سپاری شوید ، است.

Card image
شامل 13 دوره آموزشی به مدت 12 ساعت

یاد بگیرید که چگونه روابط کاری مشارکتی، سازنده و تعاونی را توسعه و حفظ کنید. شناسایی فرصت هایی برای اتصال تیم ها، بخش ها، واحدها و سازمان ها. نحوه تعامل با دیگران را کشف کنید و به آنها نسبت به اهداف شما و سازمانتان اعتماد کنید.

آموزش گوش دادن موثر ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری ایجاد اعتماد و همکاری با دیگران ، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 7 ساعت

با توسعه مهارت هایی که برای ارائه سطح بالایی از خدمات مشتری در طول تجربه استخدام نامزد نیاز دارید، به موفقیت فرآیند استخدام کمک کنید. بیاموزید که چگونه با تیم خود به روشی مشترک کار کنید و یک سفر بدون درز برای هر نامزد ایجاد کنید.

آموزش گوش دادن موثر ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در استخدام ایجاد کنید ، است.

ارتباط در زمان تغییر ضروری است. در این مسیر یادگیری، نحوه و زمان برقراری ارتباط در هنگام بحران را در حین مدیریت شهرت شرکت و ارتباط با سهامداران کلیدی کشف کنید. به علاوه، پایه های ارتباطی مانند گوش دادن موثر و زبان بدن دیجیتال را بیاموزید.

آموزش گوش دادن موثر ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری برقراری ارتباط در زمان تغییر ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 8 ساعت

یاد بگیرید که به عنوان یک مربی تأثیر خود را افزایش دهید. راه‌های ایجاد یک رابطه آموزشی سازنده، ایجاد یک ارتباط قابل اعتماد، برقراری ارتباط با همدلی، تقویت ذهنیت رشد، و بحث در مورد برنامه‌ریزی شغلی و اهداف حرفه‌ای با مربی خود را بررسی کنید.<br><br> توجه: این دوره‌ها می‌توانند هم برای رشد مهارت‌های شما به‌عنوان یک مربی و هم به‌عنوان منبعی که می‌توانید در حین انجام مسیر شغلی خود با مربی خود به اشتراک بگذارید و در مورد آن صحبت کنید، استفاده شود.

آموزش گوش دادن موثر ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری تاثیر خود را به عنوان یک مربی افزایش دهید ، است.

امروزه اکثر متخصصان از تجزیه و تحلیل کسب و کار برای اتخاذ تصمیمات کلیدی برای دستیابی به اهداف تجاری استفاده می کنند. وظایف و فعالیت های لازم را بیاموزید تا بتوانید با استفاده از تحلیل کسب و کار به سازمان خود در رسیدن به اهداف خود کمک کنید.

آموزش گوش دادن موثر ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری مهارت های تجزیه و تحلیل کسب و کار خود را بهبود بخشید ، است.

آیا شما یک توسعه دهنده هستید یا به تازگی سفر را شروع کرده اید؟ بیاموزید که چگونه شغل خود را داشته باشید و در شغل موفق باشید. روی رزومه خود کار کنید، در مصاحبه شرکت کنید و مهارت های حرفه ای مهمی را بیاموزید تا در حرفه خود موفق شوید.

آموزش گوش دادن موثر ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری مدیریت حرفه خود به عنوان یک توسعه دهنده ، است.

هر مدیر استخدامی در یک کارمند به دنبال چه چیزی است؟ با کسب مهارت‌های نرم ضروری - توانایی‌هایی که به افراد کمک می‌کند به طور مؤثر با دیگران تعامل داشته باشند - که کارفرمایان برای آنها بیشتر ارزش قائل هستند، از اصول ارتباطی و یک بازیکن تیمی گرفته تا ارتقای مهارت‌های تفکر انتقادی، خود را از گروه جدا کنید.

آموزش گوش دادن موثر ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری مهارت های نرم حرفه ای مورد تقاضا ، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 9 ساعت
نوع محتواها
22 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد