انتشار: Aug 2018
بروزرسانی: Jun 2021
Logo

آموزش افزایش تاب آوری

افزایش تاب آوری
مدرس Gemma Leigh Roberts
انتشار 2018/08/30
به‌روز‌رسانی 2021/06/16
مدت زمان 51m 47s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش افزایش تاب آوری

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Enhancing Resilience در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

در این مسیر یادگیری، مهارت های مبتنی بر علم را بیاموزید تا از سلامت روان خود در زمان های چالش برانگیز حمایت کنید. این دوره ها موضوعاتی مانند ایجاد انعطاف پذیری، توجه به ذهن خود در حین کار از خانه، اجتناب از فرسودگی شغلی، مدیریت احساسات دشوار و مدیریت احساسات را پوشش می دهند.

آموزش افزایش تاب آوری ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری از سلامت روان خود در زمان های چالش برانگیز حمایت کنید ، است.

زنانی که آرزوی نقش های رهبری را دارند در شرکت های امروزی با چالش های منحصر به فردی روبرو هستند. آنها برای فرصت‌های کلیدی از دست می‌روند، کمتر از همکاران مردشان دستمزد می‌گیرند و از شبکه‌های مهم کنار گذاشته می‌شوند. در این مسیر، مهارت ها و استراتژی های ضروری برای موفقیت به عنوان یک رهبر در نیروی کار را بیاموزید.

آموزش افزایش تاب آوری ، ایستگاه شماره 13 در مسیر یادگیری زنان در رهبری ، است.

Card image
شامل 13 دوره آموزشی به مدت 11 ساعت
نوع محتواها
14 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد