انتشار: Dec 2014
بروزرسانی: May 2020
Logo

آموزش بهبود شایستگی در تعارض شما

بهبود شایستگی در تعارض شما
مدرس Craig Runde
انتشار 2014/12/18
به‌روز‌رسانی 2020/05/27
مدت زمان 46m 39s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش بهبود شایستگی در تعارض شما

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Improving Your Conflict Competence در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

یاد بگیرید که چگونه در موقعیت های متضاد با دیگران به طور موثر برخورد کنید. کشف کنید که چگونه تنش یا درگیری را کاهش دهید. نحوه حل و فصل مؤثر اختلافات را با تمرکز بر حل مشکلات موجود بدون توهین به نفس، مرور کنید. امکان سنجی مکانیسم های حل اختلاف جایگزین.

آموزش بهبود شایستگی در تعارض شما ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های مدیریت تعارض و حل و فصل را توسعه دهید ، است.

تیم ها زمانی بهتر کار می کنند که همه با هم همکاری و همکاری داشته باشند. بیاموزید که چگونه با بهبود مهارت های کار تیمی، مهارت های مدیریت تعارض و مهارت های ارتباطی، هم تیمی بهتری برای همکاران خود باشید.

آموزش بهبود شایستگی در تعارض شما ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری مهارت های کار تیمی خود را بهبود بخشید ، است.

نوع محتواها
15 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد