انتشار: Aug 2019
بروزرسانی: Jan 2022
Logo

آموزش مهارت برای مکالمات فراگیر

مهارت برای مکالمات فراگیر
مدرس Mary-Frances Winters
انتشار 2019/08/02
به‌روز‌رسانی 2022/01/12
مدت زمان 53m 11s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مهارت برای مکالمات فراگیر

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Skills for Inclusive Conversations در 7 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

رهبری یک تیم یا سازمان فراگیر نه تنها مستلزم مدیریت افراد، بلکه ایجاد محیطی است که در آن همه احساس امنیت و حمایت کنند. این مسیر یادگیری بهترین شیوه‌ها را در مورد تنوع، شمول، تعلق، و برابری - متمایل به فروتنی فرهنگی، اتحاد، و موارد دیگر مرور می‌کند.

آموزش مهارت برای مکالمات فراگیر ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری تنوع، برابری، شمول، و تعلق برای همه ، است.

در مورد چالش ها و فرصت های ذاتی کار در سازمان های مختلف بیاموزید. این مسیر یادگیری متحول کننده، تفکر فعلی و بهترین شیوه ها را در مورد موضوعات اساسی مانند سوگیری در همه اشکال آن، شایستگی فرهنگی، ارتباطات، اتحاد و مسئولیت پذیری مرور می کند.

آموزش مهارت برای مکالمات فراگیر ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری تنوع، شمول، و تعلق برای همه ، است.

Card image
شامل 7 دوره آموزشی به مدت 6 ساعت

به عنوان یکی از اعضای HR، شما در خط مقدم در مورد تنوع، گنجاندن و تعلق (DIB) هستید. درک کارمندان - و راه هایی که می توانید از آنها حمایت کنید - برای رفاه و احساس تعلق آنها بسیار مهم است. در این مسیر، راه هایی را بیاموزید که از طریق آنها می توانید از کل کارکنان متنوع خود حمایت کنید.

آموزش مهارت برای مکالمات فراگیر ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری تنوع، گنجاندن و تعلق به متخصصان و رهبران منابع انسانی ، است.

راه هایی را برای رهبری موثر تلاش های تنوع در سازمان خود کشف کنید. در این مسیر یادگیری، رهبران می‌توانند بیاموزند که چگونه نیاز کسب‌وکار به DIB را تشخیص دهند، یک محل کار واقعاً فراگیر ایجاد کنند، صادقانه و مؤثر ارتباط برقرار کنند، تعصبات خود را بشناسند و تفاوت‌های دیگران را بپذیرند.

آموزش مهارت برای مکالمات فراگیر ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری تنوع، شمول، و تعلق به رهبران و مدیران ، است.

یاد بگیرید که به عنوان یک مربی تأثیر خود را افزایش دهید. راه‌های ایجاد یک رابطه آموزشی سازنده، ایجاد یک ارتباط قابل اعتماد، برقراری ارتباط با همدلی، تقویت ذهنیت رشد، و بحث در مورد برنامه‌ریزی شغلی و اهداف حرفه‌ای با مربی خود را بررسی کنید.<br><br> توجه: این دوره‌ها می‌توانند هم برای رشد مهارت‌های شما به‌عنوان یک مربی و هم به‌عنوان منبعی که می‌توانید در حین انجام مسیر شغلی خود با مربی خود به اشتراک بگذارید و در مورد آن صحبت کنید، استفاده شود.

آموزش مهارت برای مکالمات فراگیر ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری تاثیر خود را به عنوان یک مربی افزایش دهید ، است.

با یادگیری نحوه برقراری ارتباط موثر، واقعی و مستقیم، به مهارت های ارتباطی خود به عنوان یک توسعه دهنده اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید.

آموزش مهارت برای مکالمات فراگیر ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های ارتباطی فنی خود را بهبود بخشید ، است.

این مسیر یادگیری دوره هایی را نشان می دهد که بیش از 200000 رهبر به طور منحصر به فرد در طول سال گذشته تماشا کرده اند. به دنبال آماده شدن برای اتفاقات بعدی هستید؟ امروز غواصی کنید و یک مهارت نرم جدید را برای تحقق آن بیاموزید.

آموزش مهارت برای مکالمات فراگیر ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری 15 دوره برتر محبوب ترین: نسخه رهبری ، است.

Card image
شامل 15 دوره آموزشی به مدت 11 ساعت
نوع محتواها
14 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد