انتشار: Nov 2018
بروزرسانی: Jan 2022
Logo

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان

ایجاد ارتباط با مشتریان
مدرس Myra Golden
انتشار 2018/11/30
به‌روز‌رسانی 2022/01/11
مدت زمان 27m 3s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه فعالسازی لینک دانلود کلیک کنید

لینک‌های آماده دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش Building Rapport with Customers

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Building Rapport with Customers در 4 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

با ایجاد درک دقیق از مسائل مشتری، از نیازهای صورتحساب مشتری خود حمایت کنید. توانایی انطباق سریع با موقعیت مشتری را توسعه دهید، حتی در مواقع چالش برانگیز، به منظور ایجاد و حفظ روابط عالی.

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در پشتیبانی از صورتحساب مشتری ایجاد کنید، است.

نحوه ارائه خدمات عالی به مشتریان و ایجاد احساس شنیده شدن در مشتریان را کشف کنید. ایجاد و حفظ روابط عالی، حتی زمانی که مشتریان مورد سوء استفاده یا سرکشی قرار می گیرند. مهارت‌هایی را بیاموزید تا به نیازهای مشتری گوش دهید، با کسانی که به آنها کمک می‌کنید ارتباط برقرار کنید و مشتریان چالش‌برانگیز را به متحدان واقعی تبدیل کنید.

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در خدمات مشتری ایجاد کنید، است.

با توسعه مهارت هایی که برای ارائه سطح بالایی از خدمات مشتری در طول تجربه استخدام نامزد نیاز دارید، به موفقیت فرآیند استخدام کمک کنید. بیاموزید که چگونه با تیم خود به روشی مشترک کار کنید و یک سفر بدون درز برای هر نامزد ایجاد کنید.

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در استخدام ایجاد کنید، است.

کشف کنید که چگونه مشتریان و نیازهای آنها را در کانون توجه اصلی قرار دهید، در عین حال روابط سازنده با مشتری را توسعه داده و حفظ کنید. مهارت‌هایی را برای گوش دادن به نیازهای مشتری، ایجاد رابطه با کسانی که به آنها کمک می‌کنید، و تبدیل مشتریان چالش برانگیز به متحدان واقعی ایجاد کنید.

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های خدمات مشتری خود را توسعه دهید، است.

نوع محتواها
12 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد
اشتراک گذاری