انتشار: Nov 2018
بروزرسانی: Jan 2022
Logo

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان

مدرس Myra Golden
انتشار 2018/11/30
به‌روز‌رسانی 2022/01/11
مدت زمان 27m 3s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Building Rapport with Customers در 6 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

<strong>لطفاً توجه داشته باشید که LinkedIn Learning این مسیر یادگیری را در تاریخ 21 مارس 2023 بازنشسته خواهد کرد. برای دریافت گواهی پایان کار، باید تمام دوره های موجود در مسیر را قبل از آن تاریخ تکمیل کنید.</strong><br><br><br > از نیازهای صورتحساب مشتری خود با ایجاد درک دقیق از مسائل آنها حمایت کنید. توانایی انطباق سریع با موقعیت مشتری را توسعه دهید، حتی در مواقع چالش برانگیز، به منظور ایجاد و حفظ روابط عالی.

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در پشتیبانی از صورتحساب مشتری ایجاد کنید ، است.

نحوه ارائه خدمات عالی به مشتریان و ایجاد احساس شنیده شدن در مشتریان را کشف کنید. ایجاد و حفظ روابط عالی، حتی زمانی که مشتریان مورد سوء استفاده یا سرکشی قرار می گیرند. مهارت‌هایی را بیاموزید تا به نیازهای مشتری گوش دهید، با کسانی که به آنها کمک می‌کنید ارتباط برقرار کنید و مشتریان چالش‌برانگیز را به متحدان واقعی تبدیل کنید.

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در خدمات مشتری ایجاد کنید ، است.

<strong>لطفاً توجه داشته باشید که LinkedIn Learning این مسیر یادگیری را در تاریخ 21 مارس 2023 بازنشسته خواهد کرد. برای دریافت گواهی پایان کار، باید تمام دوره های موجود در مسیر را قبل از آن تاریخ تکمیل کنید.</strong><br><br><br > با توسعه مهارت هایی که برای ارائه سطح بالایی از خدمات مشتری در طول تجربه استخدام نامزد نیاز دارید، به موفقیت فرآیند استخدام کمک کنید. بیاموزید که چگونه با تیم خود به شیوه ای مشترک کار کنید و یک سفر بدون درز برای هر نامزد ایجاد کنید.

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در استخدام ایجاد کنید ، است.

با ایجاد ذهنیت خدماتی و در عین حال مدیریت انتظارات و مشکلات مشتری، تمرکز مشتری را حفظ کنید. با گوش دادن به نگرانی های مشتری خود، مهارت های ایجاد روابط را بیاموزید. دیدگاه خود را از خدمات مشتری به سمت ایجاد یک تجربه مثبت برای مشتری گسترش دهید.

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های خدمات مشتری خود را توسعه دهید ، است.

مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص پشتیبانی مشتری و ارائه خدمات به مشتریان برجسته را کشف کنید، از جمله ایجاد رابطه و برقراری ارتباط موثر با مشتریان، ارائه کمک مناسب در زمان های مناسب، کاهش تنش در موقعیت های شدید و ایجاد ارزش برای مشتری.

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری شروع به کار به عنوان یک متخصص پشتیبانی مشتری ، است.

خدمات عالی به مشتریان شامل ایجاد احساس شنیده شدن در مشتریان، توسعه و حفظ روابط، گوش دادن و ایجاد رابطه است. چه در حال شروع حرفه ای در زمینه خدمات مشتری باشید یا به دنبال بهبود مهارت های خود باشید، این دوره ها می توانند به شما کمک کنند. وارد شوید، امتحان نهایی را قبول کنید و گواهینامه خود را دریافت کنید.

آموزش ایجاد ارتباط با مشتریان ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری گواهینامه حرفه ای خدمات مشتری Zendesk ، است.