انتشار: Jun 2018
بروزرسانی: Nov 2020
Logo

آموزش بنیادهای خدمات مشتری

مدرس Jeff Toister
انتشار 2018/06/22
به‌روز‌رسانی 2020/11/18
مدت زمان 1h 22m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش بنیادهای خدمات مشتری

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Customer Service Foundations (2020) در 8 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

<strong>لطفاً توجه داشته باشید که LinkedIn Learning این مسیر یادگیری را در تاریخ 21 مارس 2023 بازنشسته خواهد کرد. برای دریافت گواهی پایان کار، باید تمام دوره های موجود در مسیر را قبل از آن تاریخ تکمیل کنید.</strong><br><br><br > با قدم گذاشتن در این مسیر یادگیری، سرگرمی و اشتیاق صنایع دستی خود را به یک تجارت تمام عیار تبدیل کنید. دنیای هیجان انگیز کارآفرینی را کشف کنید، اصول راه اندازی یک تجارت کوچک صنایع دستی را بیاموزید و برای راه اندازی فروشگاه آماده شوید!

آموزش بنیادهای خدمات مشتری ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری صاحب کسب و کار صنایع دستی شوید ، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 11 ساعت

مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص پشتیبانی مشتری و ارائه خدمات به مشتریان برجسته را کشف کنید، از جمله ایجاد رابطه و برقراری ارتباط موثر با مشتریان، ارائه کمک مناسب در زمان های مناسب، کاهش تنش در موقعیت های شدید و ایجاد ارزش برای مشتری. این مسیر یادگیری برای حمایت از نامزدهای متقاضی نقش مشاور پشتیبانی مشتری در آمریکای شمالی در لینکدین ایجاد شده است.

آموزش بنیادهای خدمات مشتری ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری یک متخصص پشتیبانی مشتری شوید ، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 7 ساعت

هماهنگ کننده بازاریابی به بخش بازاریابی کمک می کند تا به خوبی کار کند. هماهنگ کننده های بازاریابی موفق جزئیات گرا و سازماندهی شده اند. مهارت های لازم برای پیشرفت در این شغل پر سرعت، از طراحی گرفته تا تحقیقات بازار و بازاریابی دیجیتال را بیاموزید. این مسیر مستلزم دانش اولیه مهارت‌های ارتباطی اداری و حرفه‌ای است، همانطور که در مسیر یادگیری حرفه‌ای اداری شوید.

آموزش بنیادهای خدمات مشتری ، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری یک هماهنگ کننده بازاریابی شوید ، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 10 ساعت

<strong>لطفاً توجه داشته باشید که LinkedIn Learning این مسیر یادگیری را در تاریخ 21 مارس 2023 بازنشسته خواهد کرد. برای دریافت گواهی پایان کار، باید تمام دوره های موجود در مسیر را قبل از آن تاریخ تکمیل کنید.</strong><br><br><br > از نیازهای صورتحساب مشتری خود با ایجاد درک دقیق از مسائل آنها حمایت کنید. توانایی انطباق سریع با موقعیت مشتری را توسعه دهید، حتی در مواقع چالش برانگیز، به منظور ایجاد و حفظ روابط عالی.

آموزش بنیادهای خدمات مشتری ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در پشتیبانی از صورتحساب مشتری ایجاد کنید ، است.

نحوه ارائه خدمات عالی به مشتریان و ایجاد احساس شنیده شدن در مشتریان را کشف کنید. ایجاد و حفظ روابط عالی، حتی زمانی که مشتریان مورد سوء استفاده یا سرکشی قرار می گیرند. مهارت‌هایی را بیاموزید تا به نیازهای مشتری گوش دهید، با کسانی که به آنها کمک می‌کنید ارتباط برقرار کنید و مشتریان چالش‌برانگیز را به متحدان واقعی تبدیل کنید.

آموزش بنیادهای خدمات مشتری ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در خدمات مشتری ایجاد کنید ، است.

<strong>لطفاً توجه داشته باشید که LinkedIn Learning این مسیر یادگیری را در تاریخ 21 مارس 2023 بازنشسته خواهد کرد. برای دریافت گواهی پایان کار، باید تمام دوره های موجود در مسیر را قبل از آن تاریخ تکمیل کنید.</strong><br><br><br > با توسعه مهارت هایی که برای ارائه سطح بالایی از خدمات مشتری در طول تجربه استخدام نامزد نیاز دارید، به موفقیت فرآیند استخدام کمک کنید. بیاموزید که چگونه با تیم خود به شیوه ای مشترک کار کنید و یک سفر بدون درز برای هر نامزد ایجاد کنید.

آموزش بنیادهای خدمات مشتری ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در استخدام ایجاد کنید ، است.

با ایجاد ذهنیت خدماتی و در عین حال مدیریت انتظارات و مشکلات مشتری، تمرکز مشتری را حفظ کنید. با گوش دادن به نگرانی های مشتری خود، مهارت های ایجاد روابط را بیاموزید. دیدگاه خود را از خدمات مشتری به سمت ایجاد یک تجربه مثبت برای مشتری گسترش دهید.

آموزش بنیادهای خدمات مشتری ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های خدمات مشتری خود را توسعه دهید ، است.

این مسیر یادگیری دوره هایی را که فراگیران برای شغل فعلی و فرصت های آینده خود بیشترین استفاده را می کنند را به نمایش می گذارد. بیش از هفت میلیون متخصص در طول سال گذشته این دوره ها را گذرانده اند. امروز هماهنگ شوید تا سفر مهارت‌سازی خود را شروع کنید.

آموزش بنیادهای خدمات مشتری ، ایستگاه شماره 15 در مسیر یادگیری 20 دوره از محبوب ترین دوره ها در بین همه حرفه ای ها ، است.