انتشار: Jan 2018
Logo

آموزش خدمات مشتری: حل مشکل و عیب یابی

مدرس Noah Fleming
انتشار 2018/01/11
مدت زمان 32m 25s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش خدمات مشتری: حل مشکل و عیب یابی

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Customer Service: Problem Solving and Troubleshooting در 6 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

متخصصان میز راهنمایی برای حل موفقیت‌آمیز مشکلات و برقراری ارتباط با مشتریان به دانش فنی و مهارت‌های قوی در خدمات مشتری نیاز دارند. دانش خود را در زمینه مدیریت سخت افزار و نرم افزار و عیب یابی ارتقا دهید، به علاوه مهارت های خود را در ارتباط و حل تعارض تقویت کنید.

آموزش خدمات مشتری: حل مشکل و عیب یابی ، ایستگاه شماره 10 در مسیر یادگیری مهارت های خود را به عنوان یک متخصص میز راهنمایی فناوری اطلاعات ارتقا دهید ، است.

مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص پشتیبانی مشتری و ارائه خدمات به مشتریان برجسته را کشف کنید، از جمله ایجاد رابطه و برقراری ارتباط موثر با مشتریان، ارائه کمک مناسب در زمان های مناسب، کاهش تنش در موقعیت های شدید و ایجاد ارزش برای مشتری. این مسیر یادگیری برای حمایت از نامزدهای متقاضی نقش مشاور پشتیبانی مشتری در آمریکای شمالی در لینکدین ایجاد شده است.

آموزش خدمات مشتری: حل مشکل و عیب یابی ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری یک متخصص پشتیبانی مشتری شوید ، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 7 ساعت

<strong>لطفاً توجه داشته باشید که LinkedIn Learning این مسیر یادگیری را در تاریخ 21 مارس 2023 بازنشسته خواهد کرد. برای دریافت گواهی پایان کار، باید تمام دوره های موجود در مسیر را قبل از آن تاریخ تکمیل کنید.</strong><br><br><br > از نیازهای صورتحساب مشتری خود با ایجاد درک دقیق از مسائل آنها حمایت کنید. توانایی انطباق سریع با موقعیت مشتری را توسعه دهید، حتی در مواقع چالش برانگیز، به منظور ایجاد و حفظ روابط عالی.

آموزش خدمات مشتری: حل مشکل و عیب یابی ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در پشتیبانی از صورتحساب مشتری ایجاد کنید ، است.

نحوه ارائه خدمات عالی به مشتریان و ایجاد احساس شنیده شدن در مشتریان را کشف کنید. ایجاد و حفظ روابط عالی، حتی زمانی که مشتریان مورد سوء استفاده یا سرکشی قرار می گیرند. مهارت‌هایی را بیاموزید تا به نیازهای مشتری گوش دهید، با کسانی که به آنها کمک می‌کنید ارتباط برقرار کنید و مشتریان چالش‌برانگیز را به متحدان واقعی تبدیل کنید.

آموزش خدمات مشتری: حل مشکل و عیب یابی ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در خدمات مشتری ایجاد کنید ، است.

<strong>لطفاً توجه داشته باشید که LinkedIn Learning این مسیر یادگیری را در تاریخ 21 مارس 2023 بازنشسته خواهد کرد. برای دریافت گواهی پایان کار، باید تمام دوره های موجود در مسیر را قبل از آن تاریخ تکمیل کنید.</strong><br><br><br > یک رویکرد فروش مشتری محور ایجاد کنید که به شما امکان می دهد نیازهای مشتری را به سرعت ارزیابی کنید و مهارت های ارتباطی خود را برای برآورده کردن نقاط دردناک آنها ایجاد کنید. یاد بگیرید که چگونه به مشتریان خود گوش دهید و آنها را درک کنید تا روابط تجاری مشترک و طولانی مدت ایجاد کنید.

آموزش خدمات مشتری: حل مشکل و عیب یابی ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در توسعه فروش بسازید ، است.

با ایجاد ذهنیت خدماتی و در عین حال مدیریت انتظارات و مشکلات مشتری، تمرکز مشتری را حفظ کنید. با گوش دادن به نگرانی های مشتری خود، مهارت های ایجاد روابط را بیاموزید. دیدگاه خود را از خدمات مشتری به سمت ایجاد یک تجربه مثبت برای مشتری گسترش دهید.

آموزش خدمات مشتری: حل مشکل و عیب یابی ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های خدمات مشتری خود را توسعه دهید ، است.

نوع محتواها
14 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی-ماشین و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
720p و 540p
فایل تمرینی‌
دارد