انتشار: May 2018
Logo

آموزش مدیریت تضاد تیم

مدیریت تضاد تیم
مدرس Henna Inam
انتشار 2018/05/10
مدت زمان 1h 10m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مدیریت تضاد تیم

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Managing Team Conflict در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

بیاموزید که تیم هایی را ایجاد و مدیریت کنید که به خوبی با هم کار کنند - حضوری یا از راه دور - برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت و استراتژیک. نحوه ایجاد اعتماد، احترام و همکاری را بیابید. ساده سازی سیستم ها برای هماهنگی و ارتباطات بهتر؛ کاهش تعارض؛ و افزایش نوآوری و مسئولیت پذیری.

آموزش مدیریت تضاد تیم ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری تیم های موثر بسازید و مدیریت کنید ، است.

یاد بگیرید که چگونه در موقعیت های متضاد با دیگران به طور موثر برخورد کنید. کشف کنید که چگونه تنش یا درگیری را کاهش دهید. نحوه حل و فصل مؤثر اختلافات را با تمرکز بر حل مشکلات موجود بدون توهین به نفس، مرور کنید. امکان سنجی مکانیسم های حل اختلاف جایگزین.

آموزش مدیریت تضاد تیم ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری مهارت های مدیریت تعارض و حل و فصل را توسعه دهید ، است.

نوع محتواها
18 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی (ترجمه ماشین) و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد