انتشار: Apr 2018
بروزرسانی: Mar 2022
Logo

آموزش مدیریت استرس برای تغییر مثبت

مدیریت استرس برای تغییر مثبت
مدرس Heidi Hanna
انتشار 2018/04/06
به‌روز‌رسانی 2022/03/07
مدت زمان 53m 40s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مدیریت استرس برای تغییر مثبت

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Managing Stress for Positive Change در 4 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

یاد بگیرید که به عنوان یک مربی تأثیر خود را افزایش دهید. راه‌های ایجاد یک رابطه آموزشی سازنده، ایجاد یک ارتباط قابل اعتماد، برقراری ارتباط با همدلی، تقویت ذهنیت رشد، و بحث در مورد برنامه‌ریزی شغلی و اهداف حرفه‌ای با مربی خود را بررسی کنید.<br><br> توجه: این دوره‌ها می‌توانند هم برای رشد مهارت‌های شما به‌عنوان یک مربی و هم به‌عنوان منبعی که می‌توانید در حین انجام مسیر شغلی خود با مربی خود به اشتراک بگذارید و در مورد آن صحبت کنید، استفاده شود.

آموزش مدیریت استرس برای تغییر مثبت ، ایستگاه شماره 13 در مسیر یادگیری تاثیر خود را به عنوان یک مربی افزایش دهید ، است.

کشف کنید که چگونه می توانید اثربخشی خود را هنگام تجربه تغییرات عمده در وظایف کاری یا محیط خود حفظ کنید. بیاموزید که چگونه به سرعت و به طور موثر برای یادگیری و کار در ساختارهای کاری، فرآیندها، الزامات یا فرهنگ های جدید تنظیم کنید.

آموزش مدیریت استرس برای تغییر مثبت ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری تغییر را مدیریت کنید و مهارت های سازگاری خود را توسعه دهید ، است.

در این مسیر یادگیری، یاد بگیرید که چگونه به طور موثر در مورد موضوعات بحث برانگیز ارتباط برقرار کنید، احساسات خود را مدیریت کنید و سطح استرس خود را کنترل کنید.

آموزش مدیریت استرس برای تغییر مثبت ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری پیمایش فصل انتخابات در محل کار ، است.

Card image
شامل 7 دوره آموزشی به مدت 4 ساعت

کار از راه دور را در این مجموعه از دوره های آنلاین بهینه کنید - چه در کار از راه دور تازه کار باشید چه نباشید، چه در حال رهبری یک تیم یا بخشی از یک تیم با اعضای تیم توزیع شده باشید. کشف کنید که چگونه هنگام کار از خانه یا سایر محیط های راه دور، مولد باشید و در ارتباط بمانید.

آموزش مدیریت استرس برای تغییر مثبت ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری کار از راه دور: آماده سازی خود و تیم خود برای موفقیت ، است.

نوع محتواها
16 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد